Kalendarium

 Pierwsze kroki na Ścieżce Mocy – Basic Level (I.termin)

 Pierwsze kroki na Ścieżce Mocy – Basic Level (II. termin)

 Ceremonia Świętego Kręgu

 Oczyszczanie i wdzięczność – Basic 1

 Wędrówka Mocy – Level 1

 Powrót Słońca – Level 1

Wędrówka Mocy (Level 1)

Całe nasze życie jest wędrówką. Wędrówką, podczas której, niczym skarby zbieramy doświadczenia i inspiracje do dalszej drogi. A jeśli tylko tego chcemy, stać się może świętą nauką.
Na poszczególnych etapach naszej życiowej wędrówki poszukujemy odpowiedzi na różne pytania: o nasze miejsce i rolę w rodzinie, społeczeństwie, w przyrodzie. Próbujemy rozpoznać źródła naszej mocy i siły, zrozumieć to, co nam się przytrafia.
Czasem jednak potrzebujemy przewodnika na swojej drodze, który otworzy nasze oczy na piękno i mądrość otaczającego świata, tak by było nam łatwiej odczytywać pojawiające się znaki.
Podczas tego warsztatu spróbujemy pokazać Wam moc uzdrawiającej wędrówki, tak jak czynią to rdzenne ludy Ameryki Północnej („Medicine Walk”). Podzielimy się z Wami również praktyczną wiedzą o tworzeniu swojej osobistej „Tarczy Mocy” w tradycji Plemienia Niedźwiedzi.
Kulminacją naszego spotkania będzie udział w Ceremonii Świętej Fajki wg Evelyn Eaton oraz w Ceremonii Szałasu Potów lub Księżyca.
Tradycyjnie czas ten będzie również okazją do wspólnego śpiewu i rozmów w kręgu.

Warunkiem udziału w tym spotkaniu, jest ukończenie naszego bazowego (Basic Level) warsztatu pt. „Pierwsze kroki na Ścieżce Mocy”.

Prowadzący:

Elke Michalik

Maciej Janowski

 

INFORMACJE:

Koszt: 650 zł od osoby (w tym materiały merytoryczne, 2 ciepłe posiłki , 1 regeneracyjny – wegetariańskie i koszt pola biwakowego)

Miejsce: Parpary koło Sztumu (woj. pomorskie)
więcej o miejscu i warunkach tutaj: Miejsce Spotkań

Nocleg: we własnych namiotach

Wyżywienie: śniadania i kolacje we własnym zakresie; organizator zapewnia 2 ciepłe posiłki wegetariańskie

Zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału prosimy wysłać e-mailem na adres:

kayasochi@gmail.com

Wówczas otrzymujecie pocztą elektroniczną formalne instrukcje, formularz zgłoszenia wraz z regulaminem, które jak najszybciej należy podpisać i odesłać e-mailem do organizatorów wraz z zaliczką.

Po odbyciu warsztatu uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w corocznej kilkudniowej ceremonii pod nazwą Święty Krąg