Kalendarium

 Pierwsze kroki na Ścieżce Mocy – Basic Level (I.termin)

 Pierwsze kroki na Ścieżce Mocy – Basic Level (II. termin)

 Ceremonia Świętego Kręgu

 Oczyszczanie i wdzięczność – Level 1

 Wędrówka Mocy – Level 1

 Powrót Słońca – Level 1

Oczyszczanie i wdzięczność

Wkraczając na swoją osobistą Ścieżkę Mocy zaczynamy rozumieć znaczenie procesów w otaczającym nas świecie, a tym samym i rolę różnych doświadczeń w naszym życiu. Uczymy się rozpoznawać swoje talenty, które mogą stać się darem dla innych oraz Matki Ziemi.

Istotnym elementem drogi, prowadzącej do zjednoczenia ze światem natury – są praktyki oczyszczania i wdzięczności. Niektóre z nich poznacie podczas tego weekendu.

Jedną z najważniejszych ceremonii, do której zaprosimy Was w trakcie tego spotkania będzie indiańska sauna, tzw. Szałas Pary lub Potów. Dla rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej Szałas Potów jest tradycyjnym miejscem rytualnego oczyszczenia ciała i ducha, poprzedzającym wyjątkowe wydarzenia w życiu społeczności. Jako autoryzowani nauczyciele tradycji Plemienia Niedźwiedzi kładziemy duży nacisk na odpowiednie przygotowanie uczestników do udziału w tej wyjątkowej ceremonii na wszystkich możliwych poziomach.
Czas, który spędzimy razem będzie również okazją do poznania tradycyjnych i współczesnych pieśni mocy oraz rozmów w kręgu.

Warunkiem udziału w tym spotkaniu, jest ukończenie naszego bazowego (Basic Level) warsztatu pt. „Pierwsze kroki na Ścieżce Mocy”.

Prowadzący:

Elke Michalik

Maciej Janowski

INFORMACJE:

Koszt: 650 zł od osoby (w tym materiały merytoryczne, 2 ciepłe posiłki , 1 regeneracyjny – wegetariańskie i koszt pola biwakowego)

Miejsce: Parpary koło Sztumu (woj. pomorskie)
więcej o miejscu i warunkach: Miejsce spotkań

Nocleg: we własnych namiotach

Wyżywienie: śniadania i kolacje we własnym zakresie; organizator zapewnia 2 ciepłe posiłki wegetariańskie

Zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału prosimy wysłać e-mailem na adres:

kayasochi@gmail.com

Wówczas otrzymujecie pocztą elektroniczną formalne instrukcje, formularz zgłoszenia wraz z regulaminem, które jak najszybciej należy podpisać i odesłać e-mailem do organizatorów wraz z zaliczką.

Po odbyciu warsztatu uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w corocznej kilkudniowej ceremonii pod nazwą Święty Krąg