Warsztaty i ceremonie prowadzą:

Elke Michalik

Uczennica Sun Bear’a i Bear Tribe od r. 1991, współtwórczyni Stowarzyszenia Żółwi, autoryzowana przez Sun Bear’a nauczycielka Ścieżki Mocy, opiekunka świętej fajki w tradycji Chippewa / Bear Tribe / Evelyn Eaton, opiekunka Szałasu Potów w tradycji Chippewa / Bear Tribe, prowadzi Ceremonię Świętego Kręgu, tłumaczka języka niemieckiego, pasjonatka dalekich podróży.

Maciej Janowski (Grzmot)

Uczeń Elke i Leszka Michalików oraz Bear Tribe od r. 1993 r., nauczyciel Ścieżki Mocy, członek Stowarzyszenia Żółwi, opiekun świętej fajki w tradycji Chippewa / Bear Tribe / Evelyn Eaton, opiekun Szałasu Potów w tradycji Chippewa / Bear Tribe, współpracował z Silver Fox’em z plemienia Cherokee, Dhyani Ywahoo z plemienia Cherokee,  Arendt Jan’em de Biesbeek z Holandii, Oshi’m Ostermeyer z Niemiec, Moon Dear z USA, miłośnik grafiki 3D, muzyki, malarstwa i serialu „Czterej pancerni i pies”.

Alina Michalik

Od najmłodszych lat aktywna w Stowarzyszeniu Żółwi, certyfikowana trenerka Pedagogiki Dzikiej Przyrody, założycielka „Dzikich Studiów”, w „Kayas Ochi” – zajmuje się redakcją publikacji internetowych, prowadzi warsztaty i ceremonie indiańskiej „Ścieżki Mocy”. Miłośniczka sztuki tropienia dzikich zwierząt, gospodyni „rezerwatu” w Parparach, mama syna Sambora.

W tym miejscu chcielibyśmy również wyrazić swoją wdzięczność dla wielu innych osób, które są z nami od początku, wspierając ideę Ścieżki Mocy na różne sposoby.