Spotkania i warsztaty

Pierwsze kroki na Ścieżce Mocy (Basic Level)

To spotkanie otwiera cykl warsztatów, podczas których będziecie mieli okazję spotkać się z uniwersalną duchowością rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej.

Oczyszczanie i wdzięczność (Level 1)

Wkraczając na swoją osobistą Ścieżkę Mocy zaczynamy rozumieć znaczenie procesów w otaczającym nas świecie, a tym samym i rolę różnych doświadczeń w naszym życiu. Uczymy się rozpoznawać swoje talenty, które mogą stać się darem dla innych oraz Matki Ziemi.

Wędrówka mocy (Level 1)

Całe nasze życie jest wędrówką. Wędrówką, podczas której, niczym skarby zbieramy doświadczenia i inspiracje do dalszej drogi. A jeśli tylko tego chcemy, stać się może świętą nauką.

„Powrót Słońca” - obchody przesilenia zimowego (Level 1)

„Indiański Nowy Rok” zaczyna się w momencie przesilenia zimowego i rozpoczyna czas powracającego słońca. To jedna z najstarszych, a zarazem najbardziej uniwersalnych ceremonii, znanych nie tylko kulturom rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej, ale również przodkom z naszego Kontynentu.

Szkolenia mistrzowskie

Po ukończeniu wszystkich etapów spotkań na Ścieżce Mocy istnieje możliwość przystąpienia do wybranego przez siebie, zaawansowanego procesu szkoleniowego, którego pomyślne ukończenie pozwoli Ci na autoryzowaną służbę.