Kalendarium

 17.-19. czerwca 2022   Pierwsze kroki na Ścieżce Mocy – Basic Level (I.termin)

 05.-07. sierpnia 2022   Pierwsze kroki na Ścieżce Mocy – Basic Level (II. termin)

 13.-15. sierpnia 2022   Ceremonia Świętego Kręgu

 16.-18. września 2022  Oczyszczanie i wdzięczność – Level 1

 23.-25. września 2022  Wędrówka Mocy – Level 1

 16.-18. grudnia 2022   Powrót Słońca – Level 1

Pierwsze kroki na Ścieżce Mocy (Basic Level)

Parpary, 17.-19.06.2022

Parpary, 05.-07.08.2022

To spotkanie otwiera cykl warsztatów, podczas których będziecie mieli okazję spotkać się z uniwersalną duchowością rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej.

Dla wielu z Was będzie to jednocześnie moment postawienia pierwszego ważnego kroku na swojej osobistej Ścieżce Mocy, która stanowi pomost pomiędzy dawnymi tradycjami ludów żyjących w harmonii z naturą, a współczesnymi wartościami cywilizowanego świata.

Dlatego na początek zapoznamy Was z „elementarzem” Ścieżki Mocy, wyjaśniając czym jest przekaz i tradycja oraz jakie znaczenie w naszym kręgu ma „starszyzna”. W przystępny sposób przekażemy Wam bazową wiedzę na temat możliwości ceremonialnego oczyszczania ciała i ducha. Poznacie kilka indiańskich tradycji, które zostały nam podarowane po to, by wspólnie celebrować wdzięczność i poczucie bycia w równowadze z otaczającym nas światem.

W oparciu o filozofię Świętego Kręgu wg Słonecznego Niedźwiedzia zachęcimy Was do innego spojrzenia na rolę Ziemi, Księżyca, Słońca oraz moc Żywiołów.
Ten warsztat będzie niecodzienną okazją do zdobycia konkretnych umiejętności oraz wiedzy, przydatnych na drodze samorozwoju i otwarcia się na głos Matki Ziemi.

Jeśli po tym spotkaniu poczujecie, że chcecie dowiedzieć się i doświadczać więcej – zapraszamy do udziału w kolejnych naszych propozycjach warsztatowych na Levelu 1 do którego uprawnia zaliczenie Basic Levelu.

Po odbyciu wstępnego warsztatu uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w corocznej kilkudniowej ceremonii pod nazwą Święty Krąg

Prowadzący:

Elke Michalik

Maciej Janowski

 

INFORMACJE:

Koszt: 550 zł od osoby (w tym materiały merytoryczne, 3 ciepłe posiłki wegetariańskie i koszt pola biwakowego)

Miejsce: Parpary koło Sztumu (woj. pomorskie)
więcej o miejscu i warunkach tutaj: Miejsce Spotkań

Nocleg: we własnych namiotach

Wyżywienie: śniadania i kolacje we własnym zakresie; organizator zapewnia 3 ciepłe posiłki wegetariańskie

Zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału prosimy wysłać e-mailem na adres:

kayasochi@gmail.com

Wówczas otrzymujecie pocztą elektroniczną formalne instrukcje, formularz zgłoszenia wraz z regulaminem, które jak najszybciej należy podpisać i odesłać e-mailem do organizatorów wraz z zaliczką.